הסיפור שלנו

טעמנו אותם לראשונה בחופים הקסומים וברחובות הצבעוניים של מקסיקו. זה היה ברור לנו מיד שאת הארטיקים האלו אנחנו חייבים להביא אלינו לישראל.

 
 

 

 

התחלנו בקטן… את הארטיקים הראשונים רקחנו עוד במטבח של אמא וב -2007 כבר פתחנו חדר יצור קטן שמהר מאוד התרחב למפעל חדיש, 2 סניפים (בתל אביב ובנתניה), מאות נקודות מכירה שפרוסות ברחבי הארץ ואלפי לקוחות שחוזרים אלינו שוב ושוב ושוב….

 

הארטיקים שלנו עשויים מכ- 50% פרי (ובטעמים נבחרים עד כ- 80% פרי), מים ומעט סוכר. ללא חומרים משמרים, ללא צבעי מאכל וללא כימיקלים או חומרים סינתטיים למיניהם. כמה פשוט, ככה טעים.
הארטיקים שלנו מיוצרים בתהליך הקפאה ייחודי ומהיר המשמר בצורה מיטבית את הערכים התזונתיים של הפירות מהם הם עשויים. הארטיקים שלנו טבעיים, טבעוניים, בעלי ערך קלורי נמוך וכשרים (כשר פרווה מהדרין בהשגחת הרבנות חדרה ,ללא חשש טבל, עורלה ושביעית).

 

בין לקוחותינו, שגרירויות, חברות הקייטרינג ואולמות האירועים המובילים ביותר בישראל, מפיקי המסיבות המובילים, חברות ההיי-טק הכי מגניבות והמון עסקים גדולים וקטנים וכמובן גם המון לקוחות פרטיים.

 

את הארטיקים שלנו תקבלו במארז קלקר מהודר שיודע לשמור על הארטיקים גם בחוף , בבריכה ובטיול עד כ – 3 שעות (לא בשמש ישירה או חום קיצוני).
ככה זה כשהארטיק עשוי מפירות אמיתיים הוא נמס לאט לאט לאט….
אז תתכוננו לחוויה שתדגדג לכם את בלוטות הטעם ותעיף אתכם לרגע לחופים הקסומים של מקסיקו.

Bienvenido A Mexico