• משלוח אקספרס – ניתן לבצע הזמנה בכל ימות השבוע (לא כולל יום שבת) בין השעות 9:00 – 18:00 והמשלוח יגיע אליכם בטווח של 1-4 שעות.
    (אזור חדרה וצפונה המשלוח יסופק יום למחרת בימים א-ה)
  • איסוף עצמי – ניתן לבצע הזמנה עד השעה 18:00 וההזמנה תחכה לכם בסניף תל אביב/נתניה לאחר כשעה.
    איסוף ההזמנה יתאפשר מהשעה 11:00 ועד סגירת הסניף (מחדרה האיסוף יתאפשר ביום העסקים הבא בימים א-ה מ-11:00-16:00).
  • משלוח ביום חלוקה  לערים שברשימה בלבד – מינימום להזמנה 200 ₪ ,ביום חלוקה יום ו' ניתן לבצע הזמנה עד השעה 18:00 ביום שלפני יום החלוקה  /
    בימי חלוקה בימים א'-ג' + ו' ניתן להזמין עד יום לפני. 

*במידה ויום החלוקה יוצא בערב חג יום זה לא יחשב כיום חלוקה ויהיה ניתן להזמין רק משלוח אקספרס לאותו היום.
לשאלות נוספות תלחצו על כפתור הוואטסאפ ונשמח לענות לכם 🙂

יישובמחיר משלוח אקספרס (₪)משלוח ביום חלוקה (₪)יום חלוקהשעות
תל אביב מרכז4939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
תל אביב צפון6939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
תל אביב דרום6939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
גבעתיים5939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
רמת גן מערב5939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
רמת גן מזרח8939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
בני ברק5939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
אור יהודה10039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
בת ים8039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
חולון9039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
ראשון לציון16039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
נתניה מרכז4939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
נתניה דרום6939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
אביחיל4939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
צור משה7539א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
פרדסיה6039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
אבן יהודה9039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
אודים8039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
כפר נטר8039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
תל יצחק8039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
בית יהושע8539א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
כפר יונה8039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
בית הלוי8539א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
משמר השרון8539א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
העוגן9039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
כפר מונש8039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
בית יצחק6539א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
כפר ידידיה7039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
הדר עם7039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
כפר חיים7039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
נורדיה6539א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
גנות הדר6039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
גאולים7039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
הרצליה11039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
כפר שמריהו11039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
גליל ים11039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
רמת השרון8939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
חופית7039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
כפר ויתקין7039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
בית חירות6039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
בית ינאי9039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
ביתן אהרון7539א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
בת חן7039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
חבצלת השרון7039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
גבעת שפירא7039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
פתח תקווה11939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
גבעת שמואל9939א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
קריית אונו12039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
סביון14039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
גני תקווה13039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
יהוד12039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
אזור9039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
גנות12039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
כפר מעש10039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
משמר השבעה12039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
בית דגן11039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
קדימה-צורן10039א'-ג'

ו'
15:00-20:00

10:00-15:00
תל מונד12039ו׳12:00-17:00
עין שריד11039ו'12:00-17:00
עין ורד12039ו'12:00-17:00
בני דרור11039ו'12:00-17:00
חרות9039ו'12:00-17:00
משמרת10039ו'12:00-17:00
כפר הס9039ו'12:00-17:00
חניאל9039ו'12:00-17:00
ינוב9539ו'12:00-17:00
בורגתה10039ו'12:00-17:00
תנובות9539ו'12:00-17:00
בארותיים11039ו'12:00-17:00
עולש11039ו'12:00-17:00
ניצני עוז11039ו'12:00-17:00
שער אפריים12039ו'12:00-17:00
בת חפר13039ו'12:00-17:00
כפר סבא13039ו'12:00-17:00
בני ציון11039ו'12:00-17:00
בצרה13039ו'12:00-17:00
רעננה14039ו'12:00-17:00
הוד השרון16039ו'12:00-17:00
רמות השבים14039ו'12:00-17:00
בית ברל14039ו'12:00-17:00
ניר אליהו15039ו'12:00-17:00
שדה ורבורג14039ו'12:00-17:00
צופית14039ו'12:00-17:00
ארסוף10039ו'12:00-17:00
רשפון10039ו'12:00-17:00
געש9039ו'12:00-17:00
שפיים9039ו'12:00-17:00
יקום9039ו'12:00-17:00
מכמורת10039ו'12:00-17:00
חדרה59
פרדס חנה90
בנימינה90
גבעת עדה100
קיסריה70
שדות ים80
אלישיב60
אומץ110
גבעת חיים מאוחד70
גבעת חיים איחוד70
אליכין60
עין החורש70
חוגלה80
חרב לאת70
חיבת ציון80
גאולי תימן75
כפר הרא"ה80
צור יגאל150
כוכב יאיר160
עמק חפר אזור התעשייה 100
זכרון יעקב120
מעין צבי90
מעגן מיכאל100
בית חנניה100
אביאל90
עין עירון100
עמיקם110
עין שמר80
תלמי אלעזר80
גן שמואל80
אור עקיבא70
שדה יצחק90
חיפה300
נהריה400
כרמיאל450
קריית טבעון250
קריית ביאליק300
יגור250
יקנעם220
קרית גת400
נס ציונה200
ניר צבי180
רחובות220
באר יעקב180
רמלה170
לוד170
נחשולים120
דור120
עין איילה130
עין כרמל140
הבונים160
צרופה140
עופר140
כרם מהרל150
גבע כרמל140
עין הוד150
קציר120
חריש120
ניר עציון160
בארות יצחק190
נווה ים180
עתלית160
בת שלמה160
ירושלים380
אבו גוש349
בית שמש240
מודיעין250
ראש העין200
נחשונים200
אלעד170
איירפורט סיטי195
שוהם 200
בית עזרא349
אמונים349
אשדוד300
גדרה270
יבנה280
גן יבנה250
אשקלון400
טבריה 380
עפולה280
שדרות450